historia judo

Judo pochodzi z Japonii. Jego twórcą był Jigoro KANO (1860-1938). Zebrał on i ulepszył chwyty jiu-jitsu nadając im nową formę. W 1892 roku po raz pierwszy użył terminu judo, jako wyodrębnionego stylu i założył pierwszą szkołę judo - Kodokan, zwaną także Instytutem Poszukiwania Drogi.

o nas

Jesteśmy grupą ludzi, którzy posiadają wielką pasję i zamiłowanie do Judo. Przez szereg lat kształtowaliśmy nasze umiejętności na krajowych i Europejskich matach, by w końcu móc przekazać zdobytą wiedzę młodemu pokoleniu. 

judo dla dorosłych

Zajęcia judo dla dorosłych kierowane są do osób zarówno aktywnie ćwiczących judo od dłuższego czasu, amatorów, którzy mieli styczność z tym cudownym sportem już wcześniej i dla wszystkich, którzy chcą poznać wspaniały sport stworzony przez Jigoro Kano. Limitu wieku nie istnieje, zajęcia judo kierujemy do wszystkich. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę oraz atmosferę, poprawę samopoczucia i ogólnego zdrowia oraz odporności organizmu.

Zajęcia prowadzone są bardzo wszechstronnie, spory nacisk kładziemy na ćwiczenia ogólnorozwojowe. Panie jak i Panowie uczą się zarówno technik stojących oraz technik w parterze. Są to techniki Judo jak również techniki samoobrony bardzo pomocne w nieprzewidywalnych sytuacjach życiowych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na próbne, darmowe i niezobowiązujące zajęcia.

Treningi dla grupy dorosłej :

- wtorki 19:00 - 20:30

- czwartki 19:00 - 20:30